Home

Ολα καρούλι μηχάνημα εγγραφής γήπεδο φώτησ αραβαντινόσ Διαποτίζεται Ηχώ Αποσυσκευασία

Γήπεδο Θύελλας Πατρών "Φώτης Αραβαντινός"

Θύελλα Πατρών: Από το 1930 προσφέρει στον αθλητισμό της Αχαΐας

Panaigialeios FC on Twitter: "Τέλος παιχνιδιού στο γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός",  Πανμοβριακός- Παναιγιάλειος 1-1. Η "Μαύρη Θύελλα" προηγήθηκε με τέρμα του  Σκούτα στο 75' και οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο 3ο λεπτό των  καθυστερήσεων...
Panaigialeios FC on Twitter: "Τέλος παιχνιδιού στο γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός", Πανμοβριακός- Παναιγιάλειος 1-1. Η "Μαύρη Θύελλα" προηγήθηκε με τέρμα του Σκούτα στο 75' και οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων...

Α' Ε.Π.Σ.Α: Ντέρμπι σε Σαγέϊκα, Ζαρουχλέϊκα και Φώτης Αραβαντινός

Μεγάλο φιλικό των Παλαίμαχων Πάτρας και ΠΑΟΚ στο γήπεδο της Θύελλας

Στο "Φ. Αραβαντινός" ο αγώνας Πανμοβριακός-Παναιγιάλειος - Στο Λάππα το  ματς Αχαϊκή - Δόξα Παραλίας – Dytikanea.gr - Δίκτυο Ενημέρωσης Δυτικής  Αχαϊας
Στο "Φ. Αραβαντινός" ο αγώνας Πανμοβριακός-Παναιγιάλειος - Στο Λάππα το ματς Αχαϊκή - Δόξα Παραλίας – Dytikanea.gr - Δίκτυο Ενημέρωσης Δυτικής Αχαϊας

Eπεισόδια στην Πάτρα: Τραυματίστηκε από κροτίδα ο προπονητής του Αιγάλεω...  | Αθλητικά Ειδήσεις
Eπεισόδια στην Πάτρα: Τραυματίστηκε από κροτίδα ο προπονητής του Αιγάλεω... | Αθλητικά Ειδήσεις

Γήπεδα Αχαΐας - Βικιπαίδεια

Θύελλα Πατρών: Μετακομίζει στο Παμπελοποννησιακό - Fosonline

Η Θύελλα Πατρών συμπλήρωσε 92 χρόνια ζωής | Ειδήσεις Πάτρα Νέα

Γήπεδο «Φώτης Αραβαντινός» - αξιολογήσεις, φωτογραφίες, αριθμός τηλεφώνου  και διεύθυνση - Ψυχαγωγία στην πόλη Πάτρα - Nicelocal.gr
Γήπεδο «Φώτης Αραβαντινός» - αξιολογήσεις, φωτογραφίες, αριθμός τηλεφώνου και διεύθυνση - Ψυχαγωγία στην πόλη Πάτρα - Nicelocal.gr

Γ΄ Εθνική 3ο ημίχρονο: Στο Φώτης Αραβαντινός «τρώγονται» προπονητές -  Ilia.news
Γ΄ Εθνική 3ο ημίχρονο: Στο Φώτης Αραβαντινός «τρώγονται» προπονητές - Ilia.news

Γήπεδο Ροϊτίκων: Πήρε σάρκα και οστά το όνειρο - Sportfmpatras.gr

Α' ΕΠΣΑ: Θύελλα Πατρών – Δόξα Νιφορεΐκων 3-1 (βίντεο-φωτό)

Θύελλα Πατρών: 92 χρόνια προσφοράς στον αθλητισμό της πόλης μας - Παίζει  μπάλα μόνο του! | Patra Goal
Θύελλα Πατρών: 92 χρόνια προσφοράς στον αθλητισμό της πόλης μας - Παίζει μπάλα μόνο του! | Patra Goal

Γ' Εθνική Κατηγορία Ι Θύελλα Πατρών - Ναυπακτιακός Αστέρας - live -  YouTube
Γ' Εθνική Κατηγορία Ι Θύελλα Πατρών - Ναυπακτιακός Αστέρας - live - YouTube

Φιλανθρωπικός αγώνας ποδοσφαίρου στο Αθλητικό Κέντρο Θύελλας Πατρών «Φώτης  Αραβαντινός» – JuniorsClub.gr
Φιλανθρωπικός αγώνας ποδοσφαίρου στο Αθλητικό Κέντρο Θύελλας Πατρών «Φώτης Αραβαντινός» – JuniorsClub.gr

Παλαίμαχοι Πάτρας vs Παλαίμαχοι Ολυμπιακού στο Γήπεδο Θύελλας Πατρών |  Patras Events
Παλαίμαχοι Πάτρας vs Παλαίμαχοι Ολυμπιακού στο Γήπεδο Θύελλας Πατρών | Patras Events

Έλαμψαν οι Βετεράνοι του ΠΑΟΚ με τους Παλαίμαχους της Πάτρας (φωτό)